OPTIMAL Firma z tradycjami od 1993 roku!

O nas

Firma OPTIMAL rozpoczęła swoją działalność w latach dynamicznych przemian gospodarczych w kraju, albowiem w latach 90-tych, w 1993 roku. Od pamiętnego pierwszego dnia pełnego marzeń, odwagi, a przede wszystkim kunsztu i szacunku do ciężkiej pracy i wytrwałości dzisiaj możemy śmiało stwierdzić, że były to lata mocno budujące nas i naszą Firmę.

Zaczynaliśmy świadcząc kompleksowe usługi budowlane. W naszych realizacjach były przestrzenie o różnej skali: małe mieszkania, wnętrza, domy, biurowce czy duże przedsiębiorstwa. Firma dynamicznie się rozwijała wraz z rynkiem budowlanym starając się dotrzymać kroku panującym trendom i zachodzącym zmianom, by jak najdoskonalej sprostać oczekiwaniom różnych Klientów.

W 2000 roku wzbogaciliśmy profil działalności OPTIMAL o nową usługę – KOWALSTWO ARTYSTYCZNE. I tak oto od 16-tu lat wykonujemy kute ręcznie wszelkiego rodzaju wyroby: piękne ogrodzenia, balustrady, kraty, ławki, świeczniki oraz wiele różnych ciekawych przedmiotów. Przez okres kilkunastu lat udało nam się stworzyć opracowany ze współpracującymi z nami  Projektantami – Autorski Katalog Wzorów, natomiast do wykonania już zlecenia posiadamy własną pracownię kowalstwa artystycznego.

Mając na celu ciągły rozwój – od 2007 roku firma OPTIMAL zaczęła świadczyć usługi w zakresie robót ziemnych. Firma dysponuje kompletnym zapleczem technicznym do wykonania zleconych prac oraz specjalistycznym sprzętem budowlanym, który daje nam pełną niezależność przy realizacji zleconych inwestycji.

Od ponad roku przy pracach remontowych podjęliśmy współpracę z PROJEKTANTEM WNĘTRZ, umożliwiło to nam na kolejny krok do rozwoju i wzbogaciło naszą ofertę, by Klient mógł skorzystać z pełniejszej i skuteczniejszej obsługi.

Ważnym elementem w naszym Przedsiębiorstwie była i jest dbałość oczywiście o jakość wykonywanych usług. Kompetentny i zaangażowany zespół naszej firmy dzięki ciągle poszerzanej wiedzy, odbywanym szkoleniom i doświadczeniu gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Znaczna część naszej załogi to pracownicy z długoletnim stażem, niektórzy są z nami od samego początku powstania firmy. Stale czuwamy nad profesjonalizmem świadczonych usług, dlatego też zaufało nam wiele firm, osób prywatnych i instytucji.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Maria i Edward Nowak /Właściciele Firmy OPTIMAL/